طراحی سایت

طراحی سایت :

یکی از تخصص های گروه برنامه نویسی آراکد ، طراحی سایت میباشد و شما عزیزان میتوانید طراحی وب سایت خود را با اطمینانی کامل به ما واگذار نمایید ،متخصصین آراکد با داشتن تحصیلات مرتبط و به روز در زمینه طراحی سایت همواره در کار خود از استاندارد ترین و بروزترین متدهای دنیا استفاده میکنند . تیم طراحی سایت آراکد از این که شما عزیزان را در تمامی مراحل کار ، از مشاوره طراحی وب سایت تا پشتیبانی سایت همراهی مینماید بسیار خوشحال و مفتخر است.

طراحی سایت در شیراز :

با توجه به موقعیت مکانی گروه برنامه نویسی آراکد که در شهر شیراز میباشد ، خدمات طراحی سایت حضوری ، فقط در شیراز انجام میشود و در دیگر شهرهای کشور به صورت غیر حضوری و مکاتبات تلفنی میباشد ، اما این بدان معنا نیست که طراحی سایت در شیراز با طراحی سایت در دیگر شهرها از نظر کیفیت و تعهدات زمانی و مالی متفاوت باشد . در هر کجای ایران که باشید ، این گروه با قرارداد رسمی کار را با شما انجام خواد داد و این امر به اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز می انجامد . یکی از مزیت های طراحی سایت در شیراز نسبت به دیگر شهرها ، امکان ملاقات حضوری کارشناسان گرافیست و بازاریاب ما در محل کار شماست که به علت درگیری با فضای کار شما ، تنیجه کار با کسب و کار شما همخوانی بسیار زیادی خواهد داشت.

تعرفه طراحی سایت :

طراحی وب سایت در گروه برنامه نویسی آراکد جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز به سه دسته طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت اقتصادی ، طراحی سایت حرفه ای تقسیم میشود که هر کدام از این سه دسته خود به بخش های مشابه و مختلفی تقسیم میشوند ، در هر کدام از پنل های طراحی سایت آراکد ،در درجه اول به کمترین هزینه برای شما توجه شده است ، به عبارتی ما بر اساس نیازهای شما ، خدمات خود را طبقه بندی کرده ایم تا بتوان با حذف و تغییرات برخی از قسمت ها ، قیمت طراحی سایت را کاهش یا افزایش داد.