افزونه سئو وردپرس

افزونه سئو وردپرس

معرفی افزونه سئو در وردپرس

در این مقاله به بررسی و معرفی افزونه سئو وردپرس میپردازیم

جهت بهبود وضعیت سئو سایت خود میتوانید افزونه های سئو وردپرس زیر را نصب نمایید

بررسی کوتاه افزونه سئو در وردپرس

افزونه all in one seo pack  یکی از بهترین افزونه های وردپرس است که در مخزن وردپرس بیش از یک میلیون نصب فعال داشته است که این نشان دهنده قدرت بالا و پشتیبانی بالای این افزونه است . با نصب این افزونه سئو وردپرس شما میتوانید برای تمامی صفحات و نوشته های سایت خود متای توضیحات (meta tag) ، کلمات کلیدی ( keyword ) داشته باشید .

همچنین توسط این افزونه سئو وردپرس میتوانید عنوان تمامی صفحات و نوشته های خود را به دلخواه تنظیم نمایید و از همه مهمتر میتوانید به صورت مستقیم به گوگل بگویید که کدام صفحه index شود و کدام صفحه یا پست indext نشود . این افزونه سئو وردپرس  یک نقشه سایت xml مطابق با سایت شما میسازد و به صورت خودکار آن را در ریشه سایت شما قرار میدهد ، همچنین توسط تنظیمات این افزونه میتوانید درجه اهمیت و اولویت و فاکتورهای نقشه سایت را مشخص نمایید .

افزونه Related Posts Thumbnails

افزونه Related Posts Thumbnails یک افزونه سئو وردپرس است و توسط آن مدت زمان بازدید افراد از سایت شما بالاتر میرود . این افزونه نوشته های مشابه نوشته های فعلی شما را به انتهای آن اضافه میکند .

افزونه Shareaholic

توسط این افزونه سئو وردپرس میتوانید به کاربران اجازه دهید مطالب شما را درون شبکه های اجتماعی خود به راحتی به اشتراک بگذارند

افزونه WP Sitemap Page

این افزونه سئو وردپرس با ساختن نقشه سایت به صورت html به ایندکس شدن تمامی صفحات سایت شما و پست ها و دسته بندی های سایت شما کمک میکند.

افزونه wp smush

توسط این افزونه سئو وردپرس عکسهای آپلود شده توسط شما به صورت خودکار و اتوماتیک کم حجم میشوند تا با کم شدن حجم صفحات سایت ، سرعت سایت بالا رفته و سئو سایت بهتر شود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *