بهینه سازی محتوا و کلمات

بهینه سازی محتوا و کلمات

بهینه سازی محتوا و کلمات و تاثیر آن در سئو سایت :

جهت بهینه سازی محتوا و کلمات در صفحه اصلی چند نکته زیر را بهتر است بدانید .

موتورهای جستجو محتوای بیشتر را ترجیح میدهند پس میتوانیم بگوییم هر چه محتوا بیشتر و بهتر ، اما نکته مهم این است که این محتوا بایستی بهینه شده باشند.

بهینه سازی محتوا :

وقتی شما بر روی صفحه اصلی محتوا گذاری میکنید . جهت بهینه سازی محتوا و کلمات حتما میبایست کلمه کلیدی اصلی خود را در جمله های کوتاه اول خود قرار دهید.جهت بهینه تر شدن محتوا کلمات کلیدی خود را به صورت  bold یا italic یا underline قرار دهید .

توجه کنید که شما نباید صفحه اصلی خود را با کلمات کلیدی بمباران نمایید . چون با این کار موتورهای جستجو سایت شما را spam در نظر میگیرند . برای اطمینان کلمه کلیدی را 2 تا 4 بار در صفحه اصلی خود استفاده نمایید . کلمه کلیدی اصلی شما میتوانند به صورت لینک دار و لینک شده به صفحه اصلی خود ظاهر شوند.

لینک به وبلاگ نقشه ی سایت در صفحه اصلی :

اکثر افراد در سایت خود وبلاگ دارند . اما خیلی از افراد لینک وبلاگ را در صفحه اصلی خود قرار نمیدهند . شما باید مطمئن باشید که لینک وبلاگ را در صفحه اصلی خود قرار نمیدهند . شما باید مطمئن باشید که لینک وبلاگ در سایت شما قرار داشته باشد .اکثر افراد این لینک را در قسمت منو قرار میدهند تا به راحتی قابل دسترسی باشد و کاربران بتوانند آن را پیدا کنند.

صفحات وبلاگ شما به طور معمول از سایر صفحات شما بیشتر به روز رسانی میشوندو موتورهای جستجو اغلب به دنبال تغییرات محتوا میباشند.بنابراین صفحات وبلاگ شما رتبه بالاتری از موتورهای جستجو گوگل کسب میکنند . پس به یاد داشته باشید که صفحه وبلاگ باید در دسترس باشد.

نقشه سایت در صفحه اصلی:

جهت بهینه سازی محتوا و کلمات در صفحه اصلی شما باید در صفحه اصلی به صفحات نقشه سایت خود لینک دهید . نقشه سایت به دو صورت xml و html موجود می باشد . جهت اطلاع بیشتر مقاله نقشه سایت ما را بخوانید.سایت مپ هایی که به صورت html میباشند (html sitemap ) به صورت کاربر پسند میباشد و کاربران با ورود به این صفحه به قسمت های مهم سایت ماند پست ها ، صفحه ها و … دسترسی پیدا میکند . اما سایت مپ هایی که به صورتxml میباشد (xml sitemap) بیشتر جهت موتورهای جستجو طراحی شده است و در آن جزئیات کامل در مورد نرخ بروزرسانی صفحات و درجه اهمیت آنها آورده شده است .

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *