تاثیر پاراگراف اول در سئو

تاثیر پاراگراف اول در سئو

آیا از تاثیر پاراگراف اول در سئو سایت خود اطلاع دارید؟

در این مقاله تاثیر پاراگراف اول در سئو سایت را با هم بررسی میکنیم . در پاراگراف اول هر صفحه حتما میبایست حداقل یک بار کلمه کلیدی خود را تکرار نمایید . بهترین راه برای اینکار پرسیدن یک سوال درباره موضوع مورد بحث در مقاله میباشد.

برای مثال اگر کلمه کلیدی شما تاثیر پاراگراف اول در سئو باشد ، در پاراگراف اول میتوان به صورت زیر سوال را از کاربر پرسید :

آیا از تاثیر پاراگراف اول در سئو سایت خود اطلاع دارید؟

مطمن شوید که کلمه کلیدی شما حتما bold یا UNDRLINE شده باشد چون با این کار به موتورهای جستجو میگویید که کلماتی که bold شده اند . از اهمیت بالایی در این مقاله برخوردارند و طبیعتا با یکسان بودن این کلمات با عنوان سایت و تگ های h1  و h2 خود به خود مطلب شما در مورد این کلمه کلیدی سئو میشود .

اتفاق بسیار زیادی که در بین سایت های ایرانی مرسشوم است و کم کم شاهد کاهش آن هستیم ، بمباران مطالب سایت با کلمات کلیدی میباشد . اگر میخواهید تاثیر کلمات کلیدی در سئو وبسایت  خود بدانید ، این نکته را همیشه جدی بگیرید .

هرگز پاراگراف اول صفحه خود را با کلمات کلیدی بمباران نکنید .

اگر مقاله شما جذاب نباشد و ظاهری خسته کننده و ناخوانا داشته باشد ، کاربرانی که از موتورهای جستجو به مقاله شما وارد میشوند پس از چند ثانیه دکمه back را زده و دوباره به موتور جستجو برگشته و سایت های دیگر رقبا را مشاهده میکنند . که این کار امتیاز منفی برای سایت شما به همراه دارد . اگر بخواهیم به صورت کاملا خلاصه و مختصر از تاثیر پاراگراف اول در سئو سایت سخن بگوییم میتوان گفت : گوگل علاقه دارد کاربرانش را به سمت سایتهایی هدایت کند که از نظر محتوایی دقیقا طبق خواسته کاربر باشند . حال که باتاثیر پاراگراف اول در سئو آشنا شدید ،همین امروز مقالات خود را اصلاح کنید تا جز سایتهای برتر گوگل باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

2 دیدگاه ها

  1. سورنا گفت:

    سلام مرسی از توضیحات خوب و روان ولی یه مشکلی هست اینه که از لحاظ ویرایش و املایی کمی ایراد داره و حتی برخی جملات تکرار شده در بیشتر در سایر پست ها

    • مجید پران گفت:

      بیشتر این مطالب مرتبط با آموزش سئو چون جنبه آموزشی داشتن ما مجبور بودیم جهت توضیحات اصل تکرار و تراکم در پاراگراف اول رو نشون بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *