تنظیمات همگانی ووکامرس

همانگونه که در پست های قبل راجبه نصب و راه اندازی ووکامرس صحبت شد .پس از اجرای ووکامرس فارسی در منو آن گزینه ای به نام پیکربندی مشاهده میکنید. (تصویر شماره یک )

بعد از ورود به پیکربندی در اولین سطر لیست همانند تصویر شماره 2 شما گزینه همگانی است که در این پست میخواهیم به شما آموزش کار با آن را بدهیم.

hamegani

  • گزینه شماره 3: ( جایگاه فروشگاه ) در این قسمت گزینه هایی برای انتخاب استان و شهر خود دارید که  باید کشور و شهری که در آن قرار دارید را مشخص کنید.
  • گزینه شماره4: ( مکان های فروش ) در این قسمت میتوانید محل فروش خود را در کشور خود و سایر کشور ها مشخص کنید . مسلما ما داخل ایران هستیم فقط می توانیم محصولات خود را در داخل به فروش برسانیم

گزینه  اول Sell to Specific Countries  به معنی فروش به کشورهای خاص است که حال در این بخش کشورهای خاص را ایران قرار می دهیم

گزینه بعد sell to all countries برای فروش به تمامی کشورها است .

گزینه sell to all countries except for فروش به تمامی کشورها جز…

  • گزینه شماره 5 : shipping location )(s( محل حمل و نقل ) در این گزینه در کشوییی انتخابی  پیش روی شماست که میتوانید در آن محل حمل و نقل و انتقال خود را مشخص کنید.
  • گزینه شماره 6 : default customer location  (محل مشتری به طور پیش فرض) برای این گزینه موردهای انتخابی است که شامل (آدرس اصلی فروشگاه . مکان یابی ، مکان یابی از کش برگه ، به طور پیش فرض مکانی را انتخاب نکن )یعنی برای آدرس خریدار گزینه ی پیش فرضی را انتخاب کنیم که بهترین حالت همان حالت مکان یابی می باشد زیرا ما بعد ها متوجه می شویم که مشتری ما در کدام مکان قرار دارد تا محصول را به آن تحویل دهیم.
  • گزینه شماره 7 : فعال کردن مالیات با انتخاب این گزینه به کالاهای فروشی شما مالیات تعلق میگیرد .
  • گزینه شماره 8 : اعلان فروشگاه . با انتخاب این گزینه  موردی جدید برای شما به نمایش در میاید با مضمون متن اعلان فروشگاه که در بالای هر برگ از سایت شما به نمایش در می آید که می توانید متن پیامی در هنگام اتفاقات فروشگاه در زمان خرید یا سفارش در بالای فروشگاه به مشتری خود نمایش دهید.

%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%84%db%8c

به قسمت پیکربندی واحد پولی  میرسیم به این معنا که واحد های قیمت پولی شما را مشخص میکند.

گزینه شماره 1: قیمت پولی کالای خود را مشخص کنید  ما باید واحد پولی کشور خودمان را در اینجا وارد کنیم. یعنی یا ریال یا تومان. اما بهترین حالت به تومان است.

گزینه شماره 2: ترتیب چیدمان قیمت کالاهای خود را مشخص کنید .

گزینه شماره 3: میتوانید با ( . / ، – _و غیره ) ارقام هزارگان را جدا کنید

گزینه شماره 4: میتوانید با ( . / ، – _و غیره ) اعشار  را جدا کنید

گزینه شماره 5: میتوانید تعداد اعشار را مشخص کنید

%d9%88%d8%a7%d8%ad%d8%af-%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c

در آخر با زدن گزینه ( ذخیره تغییرات ) تغییرات خود را اعمال کنید


آموزش جلسه بعد ( جلسه دوازدهم ) : تنظیمات محصولات در ووکامرس

آموزش جلسه قبل( جلسه دهم )تصویر و گالری محصولات

[تعداد: 4   میانگین: 3.3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *