تگ های h3 و h2

تگ های h3 و h2

استفاده از تگ h3 و h2

مورد بعدی بسیار مهمی که موتورهای جستجو جهت سئو سایت به آن نگاه میکنند  hتگ2 میباشد . برای تغییر عنوان خود به تگ h2 مطابق شکل زیر پنجره باز شو را کلیک کرده و گزینه heading 2 را انتخاب میکنید.

اگر شما پنجره باز شو برای تغییر سایت فونت خود نمیبینید ، مطابق شکل با کلیک بر گزینه تغییر نوار ابزارر یا toolbar toggle میتوانید این قسمت را مشاهده نمایید . وردپرس به صورت پیش فرض این قسمت را مخفی نگه میدارد.

تگ های h3 و h2

استفاده از تگ های h2 به صورت صحیح :

  1. نوشتن کلمه کلیدی استفاده شده در عنوان مطلب و permalink
  2. انتخاب متن نوشته شده توسط موس
  3. انتخاب گزینه h2 در تولبار بالایی ویرایشگر وردپرس

توجه داشته باشید که تگ های h2 اندازه و ضخامت بیشتری نسبت به متن های عادی (بند یا permalink ) دارند .

تگ H2

هچنین شما میتوانید کلمات بیشتری را به تگ h2 خود اضافه نمایید تا تگ h2 شما به صورت کلمه کلیدی تنها نباشد مثلا اگر کلمه کلیدی شما خرید اینترنتی موبایل میباشد . تگ h2 مناسب برایی این کار “راهنمای خرید اینترنتی موبایل باشد ، تگ h2 مناسب برای این کار “راهنمای خرید اینترنتی موبایل “میباشد . همانطور که مشاهده میکنید کلمه کلیدی اصلی شما همچنان  در تگ h2 موجود است و شما تنها آن را گسترش داده اید .. این کار هم برای موتورهای جستجو و هم از جهت  خوانایی مطلب اهمیت زیادی دارد .

نقش تگ h3 :

تگ h3 به اندازه تگ های h1 و h2 اهمیت بالایی ندارد ولی معمولا نقش آن از تگ های بعدی یعنی h4 , h5, و h6 بسیار بیشتر و مهمتر میباشد . جهت استفاده از تگ h3 مشابه تگ h2  از طریق تولبار بالایی ویرایشگر وردپرس عمل کرده و با انتخاب متن ، آن را به h3 تغییر میدهیم.

توصیه میشود از تگ h3 حداقل یک بار در مقاله خود استفاده نمایید و مشابه تگ h2 آن را گسترش دهید . در مقاله بعدی به نقش پاراگراف اول در سئو سایت میپردازیم.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

1 دیدگاه

  1. عاشقانه گفت:

    سلام
    سايت بسيار خوبي داريد. بابت مطلب خوبتان سپاسگذارم
    موفق باشيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *