سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت آنلاین

از اینکه تصمیم گرفته اید سفارش طراحی سایت خود را به ما ( مرکز طراحی سایت آراکد) بدهید بسیار خوشحالیم ، با لطف و کمک خداوند بزرگ ، این خوشحالی را به صورت صد چندان در هنگام تحویل سفارش شما ، به شما هدیه میدهیم. فرم سفارش طراحی سایت آراکد از چند بخش تشکیل شده است که مطالعه این بخش قبل از پرکردن فرم ضروری می باشد.

بخش اول در ارتباط با اطلاعات شما نظیر نام و نام خانوادگی و راه های ارتباطی با شما می باشد که به شما این قول و تضمین را می دهیم که اطلاعاتتان محرمانه باقی خواهد ماند و جلوی دسترسی سایت های سودجو به ایمیل و شماره تماس شما را خواهیم گرفت. در بخش دوم سایت نوع وبسایت شما تعیین میگردد ، همانطور که میدانید طراحی سایت آراکد در سه نوع متفاوت خدمات طراحی سایت خود را عرضه می نماید که این سه نوع عبارتند از طراحی سایت اختصاصی به صورت کدنویسی ، طراحی سایت با وردپرس و یا پرستاشاپ به صورت اختصاصی و طراحی سایت ارزان آراکد، ه با استفاده از صدها نمونه آماده و طراحی بسیار مدرن و شیک می باشد که توسط وردپرس یا پرستاشاپ طراحی و پیاده سازی می شوند.

در فرم زیر نوع وبسایت خود را حتما در لیست زیر پیدا کرده و آن را انتخاب نمایید ، به عنوان مثال اگر مایل به سفارش طراحی سایت فروشگاهی می باشید ، گزینه طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب نمایید ، اگر نوع وب سایت شما در لیست باز شو موجود نبود ، خواهشمندیم گزینه سایر را انتخاب کرده و در لیست توصیحات پایین در پایین فرم ، نوع طراحی سایت خود را مشخص نمایید.

در صورتی که میخواهید دامنه و فضای میزبانی شما توسط آراکد خریداری شود ، از طریق موتور جستجوی دامنه آراکد که در پایین صفحه موجود می باشد ، آزاد بودن نام دامنه خود را چک نمایید و در صورت آزاد بودن نام دامنه ، نام منتخب خود را از طریق فرم برای ما ارسال نمایید. همچنین به منظور قیمت گذاری دقیق تر بر روی سفارش طراحی سایت شما ، کشور و حداقل حجم فضای میزبانی خود را تعیین نمایید ، کارشناسان آراکد در صورت وجود مشکل با حجم دلخواه شما ، مناسبترین و کم هزینه ترین سرویس لازم را برای شما انتخاب می نمایند. توجه کنید کلیه فضای میزبانی و دامنه هایی که آراکد ارائه میدهد ، با نام و مشخصات شما به صورت مستقل، از شرکت میهن وب هاست (mihanwebhost) که یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ و دامنه در ایران است خریداری میشود.