طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز

طراحی اپلیکیشن اندروید (android)در شیراز به صورت کامل حرفه ای

طراحی اندروید در شیراز

اگر به دنبال یک شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل معتبر درشیراز هستید ، بدون شک گروه برنامه نویسی آراکد انتخاب درست شما خواهد بود ، تیم برنامه نویسی موبایل آراکد متخصص در امور طراحی اپلیکیشن موبایل ( طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios) میباشد . گروه برنامه نویسی آراکد جهت برنامه نویسی اندروید در شیراز از زبان برنامه نویسی جاوا (java) استفاده مینماید و تمامی اپلیکیشن های طراحی شده توسط آراکد به صورت کاملا native نوشته خواهد شد و در صورت درخواست مشتری طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت غیر native و توسط phonegap نوشته خواهد شد. یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار که آراکد در طراحی اپلیکیشن موبایل خود در شیراز انجام میدهد پشتیبانی اپلیکیشن های موبایل طراحی شده میباشد .


طراحی اپلیکیشن موبایل شیراز با پشتیبانی مناسب

تمامی اپلیکیشن های موبایل طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی آراکد ، از گارانتی و پشتیبانی یکساله آراکد برخوردار میباشد. ما شمارا تنها نمیگذاریم و تا تمامی مراحل بعد از اتمام طراحی اپلیکیشن موبایل با شما خواهیم بود تا به بهترین شکل ممکن به هدف اپلیکیشن موبایل خود برسید .
یکی دیگر از خدمات آراکد طراحی اپلیکیشن موبایل در شیراز از روی سایت وردپرسی شما میباشد ، به این معنا که شما اپلیکیشن اختصاصی موبایل خود را از سایت وردپرسی خود میسازید و با آن کار میکنید. این ویژگی به صورت انحصاری در گروه برنامه نویسی آراکد نوشته شده است و با موارد موجود در بازار بسیار متفاوت است . در طراحی اپلیکیشن موبایل آراکد از webview استفاده نمیشود .
[تعداد: 37    میانگین: 2.4/5]