طراحی سایت ارزان در کرج

طراحی سایت ارزان در شیراز

طراحی سایت ارزان در کرج را از  آراکد بخواهید

یکی از ویژگی های آراکد پیاده سازی طراحی سایت ارزان در کرج میباشد. ما با داشتن دانش و تخصص کافی در زمینه طراحی سایت توانسته ایم هزینه  های مربوط به بخش طراحی سایت را کاهش داده و در نهایت علاوه بر بالا بردن رضایت مشتری و کاهش هزینه های مرتبط ، طراحی سایت را با بهترین کیفیت و استانداردهای جهانی انجام می دهیم.

 اگر شما قصد طراحی سایت در کرج را دارید  در اولین مرحله به شما توصیه میکنیم نوع خدمات خود را مشخص کنید ، اگر  وبسایت شما فقط برای معرفی خدمات  ، شرکتتان کاربرد دارد و مشتریان شما جهت اطلاعات خاص میخواهند به سایت شما رجوع کنند به شما توصیه میکنیم از خدمات طراحی سایت ارزان در کرج که توسط آراکد به صورت حرفه ای انجام میشود ، استفاده نمایید.

امروزه با توجه به سیستم های مدیریت محتوایی همچون وردپرس ، نیازی به پرداخت هزینه های سنگین و گران قیمت برای طراحی سایت شما نیست. در واقع شما هزینه نصب این سیستم ، اختصاصی سازی این سیستم با توجه به سلیقه خود ، محتوا گذاری ، امنیت و آموزش را پرداخت میکنید .

طراحی سایت ارزان در کرج مناسب برای چه سایت هایی است؟

طراحی سایت های شرکتی : پس از تماس و مشاوره رایگان با ما به صورت جداگانه تعداد 50 قالب مختلف برای شما ارسال میشود که از بین این وبسایت ها که کاملا حرفه ای و بدون هیچ عیب و نقصی طراحی شده اند ، مورد دلخواه خود را به ما اعلام میکنید و ما طرح انتخابی شما رابر روی هاست خودتان به شما تحویل میدهیم .

 هزینه نصب و راه اندازی و تحویل  این سایت ها در صورت انتخاب پیش فرض حداقل 600 هزار تومان میباشد و بسته به سفارش گرافیکی اختصاصی مانند اسلایدر و افزودن امکانات اضافه به سایت قیمت مورد نظر افزایش می یابد.

طراحی سایت های شخصی : این گروه از طراحی سایت در شیراز به منظور ساخت سایت های نمونه کار میباشد و مطابق طراحی شرکتی پس از ارسال نمونه های موجود برای شما ، در صورت انتخاب با حداقل قیمت 600 هزار تومان وبسایت شخصی خود را میتوانید راه اندازی نمایید.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *