طراحی سایت در سعادت آباد تهران

طراحی سایت در سعادت آباد تهران یکی از خدمات طراحی سایت آراکد می باشد . خدمات طراحی سایت در سعادت آباد که توسط آراکد انجام می شود شامل  طراحی سایت شرکتی در سعادت آباد و طراحی سایت فروشگاهی در سعادت آباد می باشد .  در ادامه تعرفه قیمت طراحی سایت در سعادت آباد و شرح خدمات انجام شده در هر یک از زیر دسته های طراحی سایت در سعادت آباد آورده شده است .

طراحی سایت شرکتی در سعادت آباد

یکی از خدمات طراحی سایت در سعادت آباد، طراحی سایت شرکتی می باشد . این نوع وب سایت برای معرفی کسب و کار شما مناسب  می باشد . یک طراحی سایت شرکتی از صفحات زیر تشکیل شده است.

  • صفحه اصلی : در این صفحه یک یا چند اسلایدر در اول صفحه مشاهده می شود. بعد از آن معرفی کوتاهی درباره شرکت شما ، نمونه پروژه های شرکت و اخبار شرکت قرار میگیرد . در این صفحه دکمه های ارتباط با صفحه تماس با ما و درباره ما و لیست اخبار و پروژه ها قرار می گیرد .
  • صفحه تماس با ما : در این صفحه راه های ارتباطی مشتریان با شما قرار میگیرد . مثلا شبکه های اجتماعی و شماره موبایل شما در این صفحه قرار میگیرد . دقت داشته باشید یکی از ویژگی های طراحی سایت در سعادت آباد که توسط آراکد انجام میشود ، ریسپانسیو بودن کلیه صفحات است و در موبایل تمامی صفحات و مهمترین صفحه، یعنی صفحه تماس با ما کاملا ریسپانسیو بوده و شماره های تماس در موبایل با اولین لمس توسط کاربر به صورت هوشمند به منجر به تماس با شرکت شما خواهد شد .
  • صفحه درباره ما : صفحه درباره ما جایی است که شما درباره شرکت خودتان ، فعالیت ها ، اهداف شرکت و … صحبت خواهید کرد . با سفارش طراحی سایت در سعادت آباد تهران این صفحه از سایت شما به بهترین شکل ممکن ویژگی های بارز شرکت شما را به بازدید کنندگان نشان می دهد.
  • صفحه پروژه ها : در این صفحه از سایت شما آخرین پروژه های سایت شما به کاربر نشان داده می شد .
  • صفحه اخبار : اخرین اخبار سایت یا محتواگذاری در دسته بندی های مرتبط با فعالیت سایت شرکتی شما در این صفحه قرار میگیرد .

طراحی سایت فروشگاهی در سعادت آباد 

طراحی سایت فروشگاهی در سعادت آباد یکی دیگر از خدمات طراحی سایت آراکد می باشد . اگر شما صاحب یک فروشگاه در منطقه سعادت آباد تهران یا سایر مناطق دیگر باشید ، با سفارش طراحی سایت در سعادت آباد می توانید به راحتی مشتریان خود را از طریق یک فروشگاه اینترنتی چند برابر کنید .

 

نکات مهم در طراحی سایت در سعادت آباد

از آنجا که دفتر مرکزی آراکد در زمینه طراحی سایت در سعادت آباد نمی باشد ، لذا خدمات طراحی سایت در سعادت آباد به صورت غیر حضوری انجام می شود. از این رو خدمات طراحی سایت در سعادت آباد فقط در دسته طراحی سایت با وردپرس انجام می شود . لازم به ذکر است که تعرفه طراحی سایت در سعادت آباد از نوع شرکتی ، حداقل از 500 هزار تومان و تعرفه طراحی سایت در سعادت آباد به صورت فروشگاهی حداقل از 800 هزار تومان می باشد .

 


همین الان دست بکار شوید و مراحل پیش سفارش طراحی وب سایت در سعادت آباد را انجام دهید .       سفارش طراحی سایت


[تعداد: 4   میانگین: 3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *