طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی در آراکد

طراحی سایت فروشگاهی : پیاده سازی یک مرکز فروش آنلاین با عنوان سایت فروشگاهی می تواند فروشگاه اینترنتی برای فروشگاه حقیقی شما در فضای آنلاین باشد . با راه اندازی یک فروشگاهی اینترنتی شما می توانید محصولات یا خدمات خود را در معرض نمایش بسیاری از کاربران اینترنتی قرار دهید . تعداد مخاطبان شما در یک فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر از مخاطبان شما در یک فروشگاه حقیقی می باشند.

به کمک طراحی سایت فروشگاهی اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال معرفی بیشتر ، تبلیغات محصول با روش های اثر بخش، عرضه و حتی فروش آن را در دنیای اینترنت دارید یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما سایت فروشگاهی می باشد. برای درک بهتر این موضوع مطلبی را به صورت مثال عملی برای شما آورده ایم که اهمیت طراحی سایت فروشگاهی را برای شما بیشتر کنیم.

سایت فروشگاهی همانطور که از نامش پیداست اغلب برای کسانی که محصولی برای فروش و یا خدماتی برای ارائه به مشتری دارند بیشتر مناسب می باشد. یکی از مزیت هایی که سایت فروشگاهی دارند این است که برای همه مناسب می باشد و لزومی ندارد شما یک شرکت تولیدی بزرگ داشته و یا یک تاجر بزرگ باشید. در واقع می توان گفت این سایت های فروشگاهی برای تمامی کسب و کار ها چه بزرگ و چه کوچک مناسب ترین گزینه است.

توجه : این یک داستان واقعی می باشد و خواندن آن به همه توصیه می شود !

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت در دهه اخیر در کشورمان  رفته رفته صاحبان مشاغل و فروشگاه های فیزیکی و سنتی ( مانند یک کتاب فروشی در سطح شهر) برای افزایش فروش محصولات خود به سمت طراحی سایت فروشگاهی و عرضه محصولات خود به طیف وسیعی از کاربران شدند. اهمیت طراحی سایت فروشگاهی را میتوان با یک مثال به خوبی درک کرد.

فرض کنید مجید صاحب یک مغازه کتاب فروشی در یکی از مناطق شهر خود است . تنها درآمد مجید از فروش کتاب به اشخاصیست که در آن منطقه در حال عبور هستند و تصادفا با دیدن تابلو مغازه به درون کتاب فروشی مجید می آیند و خرید خود را انجام میدهند. در بهترین حالت مجید میتواند در هر پنج دقیقه یک کتاب بفروشد و محدودیت های فراوانی در مغازه وجود دارد ، مثلا مجید نمیتواند همزمان به دو یا چند نفر کتاب بفروشد و خریداران کتاب از انتظار پشت صندوق دریافت وجه خسته شدند. مشتریان بعد از ورود به مغازه برای رسیدن به کتاب دلخواه خود مرتب از او سوال میپرسند و مجید برای راهنمایی و نشان دادن کتاب به هر مشتری وقت بسیار زیادی را میگذراند ، فقط همین چند دلیل کافیست که مجید به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی بیفتید. مجید بلافاصله گوشی تلفن خود را برداشته و برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود با آراکد تماس میگیرد. بعد از انجام طراحی سایت فروشگاهی تعداد مشتریان بسیار زیاد تر شد و از تمامی شهرهای ایران کتابهای مجید فروش میرفت. بعد از طراحی سایت فروشگاهی مشتریان برای پیدا کردن کتاب خاص دیگر از مجید سوال نمیپرسند و از طریق قسمت جستجو در سایت فروشگاهی کتاب خود را پیدا میکنند . بعد از طراحی سایت فروشگاهی مجید میتواند از طریق شبکه های اجتماعی سایت فروشگاهی خود را تبلیغ کند ، مجید در اینستاگرام عکس هایی از کتاب های کم فروش خود را قرار میدهد و با انتشار و اشتراک گذاری عکس های کتاب ، عده ای زیادی از افراد با فروشگاه اینترنتی او آشنا میشوند و تمامی کتاب های کم فروش او بهتر و بیشتر از قبل به فروش میرسد.

این مثال تنها بخشی از مزیت های طراحی سایت فروشگاهی و دیجیتالی کردن کسب و کارهای سنتی و قدیمی میباشد. بدون شک نیاز به انجام طراحی سایت فروشگاهی در نقطه اوج خود قرار دارد و میتوان گفت کسب و کارهایی به موفقیت میرسند که زود تر از بقیه طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام داده اند.اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید

ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم

طراحی سایت فروشگاهی در آراکد با توجه به نیاز و بودجه شما انجام می شود. ما امکانات مورد نیاز را با توجه به خواسته و هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی به شما ارائه می دهیم .


سفارش طراحی سایت فروشگاهی

نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید آن ها را رعایت کرد

نکات لازم در طراحی سایت فروشگاهی

بکارگیری این نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک میکند تا به راحتی توسط موتورهای جستجو شناخته شوید و در رتبه های بالای نتایج دیده شوید که این امر باعث فروش بیشتر و در نهایت سود بهتر شما خواهد شد . با مطالعه این بخش نکات لازم و استانداردهای یک وبسایت فروشگاهی را یاد گرفته و درنتیجه می توانید بهترین برنامه ریزی را برای کسب و کار آنلاین خود انجام دهید

سرعت مناسب وب سایت فروشگاهی

نه تنها در طراحی فروشگاه اینترنتی بلکه طراحی انواع مختلف سایت ، سرعت نقش بسیار مهمی را دارد. سرعت یک وبسایت فروشگاهی هم از نظر کاربران اهمیت زیادی دارد و هم از دید موتورهای جستجو مانند گوگل، وب سایتی که سرعت بهتری دارد به خوبی index می شود و در نهایت باعث افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد.

همان طور که می دانید گوگل دارای هوش مصنوعی می باشد و با استفاده از یادگیری ماشین ، وظیفه دارد سایت هایی را که از نظر کاربران بهتر است را تشخیص داده و به رتبه های بالا بیاورد ، بنابراین اگر طراحی سایت فروشگاهی شما استانداردهای لازم را داشته باشد و کاربر در مدت زمان کم صفحات  وب سایت فروشگاهی شما را باز کند ، از طراحی سایت فروشگاهی شما خسته نمی شود و مدت زمان نهایی که کاربر در سایت شما می ماند بالا می رود . پس اگر به فکر سفارش طراحی سایت فروشگاهی می باشید، و اگر می خواهید آراکد طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی شما را انجام دهد ، به شما تضمین می دهیم که فروشگاه اینترنتی شما با سرعت بالا صفحات شما را به کاربر نشان دهد.