محصولات مرتبط در ووکامرس

در این قسمت از آموزش از ووکامرس میخواهیم درباره محصولات مرتبط صحبت کنیم .

قسمت محصولات مرتبط برای این است که اگر چند محصول مشابه در فروشگاه خود داشتید بتوانید به راحتی محصولات را به هم لینک کنید تا مشتریانتان به راحتی بتوانند محصولاتتان را مشاهده و  مقایسه کنند.Upsell و Cross-sellها باید در مورد محصولاتی باشند که قبلا به فروشگاه‎تان اضافه کرده‎اید. فقط کافیست نام محصول را در فیلدها تایپ کنید تا گزینه‎ها خودشان ظاهر شوند.

محصولات1

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید مانند قسمت شماره 1 بعد ازینکه گزینه محصولات مرتبط را انتخاب کردید در اولین مورد قسمت up-sells (فروختن اجناس گران قیمت) ، وقتی که مشتری در حال بررسی یک محصول خاص است، شما می توانید گزینه‎های upsell را به محصول اضافه کنید این محصول علاوه بر اینکه گزینه‎های بیشتری را پیش روی مشتری می‎گذارد، گران قیمت تر از مدلی است که خودش انتخاب کرده است.

در قسمت سوم گزینه cross-sells (فروختن محصولی توسط محصولی دیگر) در بخش نهایی کردن پرداخت، یک سری محصولات دیگر نیز وجود دارند که مشتری می‎تواند از آنها نیز در کنار محصولی که خودش خریده استفاده کند.

جمع بندی این آموزش :فرقی ندارد که چه محصولی را به فروش می‎گذارید، به هر جنسی می‎توان گزینه‎های upsell و cross-sell اضافه کنید. هر دوی این گزینه‎ها کار را برای مشتریان آسان می‎کنند تا جنسی دیگری از همان شرکت خریداری کنند و یا اینکه محصولات اضافه‎ی دیگری را نیز که ممکن است به کارشان بیاید، بخرند.

2مححصولاات


آموزش جلسه بعد ( جلسه هفتم ) : ویژگی محصولات در ووکامرس

آموزش جلسه قبل ( جلسه پنجم) : حمل و نقل محصول در ووکامرس

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *