یافتن کلمات کلیدی

یافتن کلمات کلیدی

راهکارهایی برای یافتن کلمات کلیدی

یک راهکار برای یافتن کلمه کلیدی ، استفاده از ابزار keywordini که یک ابزار رایگان برای یافتن کلمه کلیدی و ابزاری مناسب برای پیشنهاد کلمات کلیدی مشابه می باشد . نسخه رایگان ابزار keywordini نتایج را به 2000کلمه محدود میکند.

وبسایت دیگری که به شما در یافتن کلمات کلیدی کمک میکند وبسایت  ubersuggest.org می باشد.شما میتوانید صدها کلمه کلیدی مناسب برای وبسایت یا وبلاگ خود در این سایت پیدا کنید.

آراکد

ابزار دیگری برای یافتن کلمات کلیدی ابزار google adwords  ( گوگل ادوردز ) می باشد. بیشتر مردم این ابزار را به عنوان اولین  ابزار یافتن کلمات کلیدی معرفی میکنند. اما ما این ابزار را به عنوان آخرین ابزار به شما معرفی میکنیم . دلیل این کار تغییرات اخیر گوگل بر روی این ابزار است .

شما میتوانید از طریق حساب کاربری گوگل خود به این ابزار دسترسی پیدا کرده و از آن برای یافتن کلمات کلیدی مناسب استفاده نمایید.

یافتن کلمات کلیدی با google adwords

برای مثال جهت یافتن کلمات کلیدی مرتبط با ثبت شرکت به نتیجه مشابه عکس زیر میرسیم .

آراکد google adwords آراکد

البته این ابزار صرفا جهت یافتن کلمات کلیدی کاربرد ندارد. در واقع این سرویس با دریافت هزینه وب سایت شما را در کلمه های کلیدی پیشنهاد شده در صفحه اول گوگل می آورد.


خلاصه ی مقالات اول و دوم در رابطه با یافتن کلمات کلیدی :

کلمه کلیدی خود را در گوگل ، یاهو و بینگ وارد کنید و از کلمات کلیدی وابسته استفاده نمایید . همچنین ابزارهای زیر شما را در یافتن کلمات کلیدی مناسب یاری مینمایند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *