طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید یکی از خدمات تخصصی گروه برنامه نویسی آراکد می باشد . طراحی فروشگاه اینترنتی اندروید به شما کمک می کند تا علاوه بر فروش از طریق وب سایت ، از این پس از طریق اپلیکیشن فروشگاهی بتوانید محصولات خود را به فروش رسانید .  طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از پر طرفدار ترین خدمات طراحی اپلیکیشن  در آراکد می باشد. برای اطلاع از قیمت اپلیکیشن فروشگاهی و مراحل ساخت و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به شما پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

مدل های ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

مدل های ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بر اساس نوع فروشگاه شما تعیین می شود ، در اولین مدل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مدیریت کلیه محصولات توسط شما انجام می شود . در واقع پس از ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و نصب این اپلیکیشن در گوشی موبایل کاربر ، کاربر کلیه اجناس فروشگاه شما را به همراه جزئیات و قیمت می تواند مشاهده کند و با انتخاب هر محصول و هدایت آن به سبد خرید ، در نهایت محصولات دلخواه خود را سفارش دهد. اطلاع رسانی سفارش مشتری فقط و فقط به شما ( مدیر فروشگاه ) می رسد . این مدل ساده ترین سیستم فروش در طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی می باشد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

بسته به درخواست شما جهت طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، این مدل می تواند در دو نسخه اپلیکیشن ساخته شود و پس از سفارش کاربر ، اطلاعات سفارش از طریق اپلیکیشن مدیر که بر روی گوشی شما نصب شده است، به شما خواهد رسید. پس در اولین مدل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یک انبار مرکزی وجود دارد و سفارشات به یک نفر ارسال می شود و درنهایت صاحب حساب و ذینفع یک نفر ( مدیر فروشگاه ) خواهد بود.

دومین مدل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مدل Product Marketplace می باشد . در این مدل یک مدیر اصلی فروشگاه و چندین فروشنده وجود دارد . در این مدل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، به دلیل ماهیت چند فروشنده بودن آن ، امکان رشد و افزایش تنوع محصولات بسیار بیشتر از مدل اولیه می باشد . در واقع شما با ایجاد بستری مناسب ، فضای فروش امن و پربازدیدی را برای دیگر فروشندگان ایجاد کرده اید که درامد شما از کارمزد های دریافتی از هریک از فروشندگان می باشد .

در این مدل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی میتوان یک نسخه اپلیکیشن برای مشتری و یک نسخه اپلیکیشن برای هریک از فروشندگان داشت . این مدل از طراحی اپلیکیشن خود به دودسته تقسیم میشود . در دسته اول مشتری میتواند از مجموعه ای از فروشندگان مختلف خرید خود را انجام دهد . به عنوان مثال شما در دیجیکالا گوشی موبایل خود را از یک فروشنده و لوازم التحریر خود را از فروشگاهی دیگر تهیه میکنید . فروشگاه دیجیکالا پس از دریافت کالا از فروشندگان زیرمجموعه خود ، در یک بسته بندی واحد ، تمامی اجناس را به دست شما می رساند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

در دسته دوم از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی Product Marketplace سفارش شما الزاما بایستی از یک فروشنده زیر مجموعه انجام شود . برای مثال در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت حتما و حتما تمامی اجناس می بایست از یک سوپرمارکت خریداری شود و این در حالیست که ممکن است صدها سوپرمارکت به عنوان فروشنده در اپلیکیشن فروشگاهی شما در حال فعالیت باشند .

 

روش های ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

در قسمت قبل درباره مدل های مختلف ساخت اپلیکیشن فروشگاهی صحبت شد، در این بخش میخواهیم درمورد روش های طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با شما صحبت کنیم . برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید در ساده ترین حالت ، نیاز دارید تا یک اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و یک کنترل پنل مدیریت تحت وب برای اپلیکیشن خود داشته باشید . مدیریت اجناس و سفارشات و هم چنین مدیریت کاربران از پنل مدیریت تحت وب اپلیکیشن فروشگاهی شما انجام خواهد شد . آراکد با داشتن تیم برنامه نویسی قوی و بروز پنل مدیریت اپلیکیشن فروشگاهی شما را به زمان php می نویسد . همچنین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی توسط زبان جاوا در محیط اندروید استدیو به صورت کاملا Native و کاملا اختصاصی انجام می شود .

در روش دیگر ممکن است شما ازقبل وبسایت فروشگاهی خود را داشته باشید و بخواهید ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید خود را به آراکد بسپارید . در این حالت هم آراکد وب سایت شما را بررسی کرده و با پیاده سازی API های لازم جهت ارتباط اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با وب سایت فروشگاهی شما ، کلیه مراحل ساخت اپلیکیشن فروشگاهی شما را انجام می دهد .

 

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *