خدمات طراحی اپلیکیشن آراکد

طراحی اپلیکیشن یکی از خدمات آراکد می باشد.ما طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید را به صورت حرفه ای و با جدید ترین روش های طراحی اپ روز دنیا انجام میدهیم. طراحی اپلیکیشن می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای کسب و کار شما باشد.

طراحی اپلیکیشن از نظر ساختاری به سه دسته کلی تقسیم می  شود، دسته اول طراحی اپلیکیشن به صورت native می باشد که در این مدل از طراحی اپ، به زبان سیستم عامل دستگاه نوشته میشود. برای مثال در این دسته از طراحی اپلیکیشن ، برای گوشی های با سیستم عامل اندروید به زبان java کدنویسی انجام میگردد. در دسته دوم که به آن cross platform گفته می شود،اپلیکیشن شما در تمامی دستگاه ها اجرا می گردد.در برنامه نویسی کراس پلتفرم، یک بار کد می‌زنید و آن کد به چندین خروجی تبدیل می‌شود و می‌توان روی پلتفرم‌های مختلف مانند: ویندوز، لینوکس، مکینتاش، اندروید و ios و... اجرا کرد.

دسته سوم طراحی اپلیکشن مختص اپلیکیشن های هیبریدی میباشد که در واقع توسط برنامه های مرورگر اجرا می گردد، این اپلیکیشن  ها نیز بر روی تمامی دستگاه ها قابل اجرا می باشد.طراحی و ساخت اپلیکیشن از نظر موضوع به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. به عنوان مثال در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما میتوانید محصولات خود را به صورت آنلاین برای فروش قرار دهید یا در اپلیکیشن های خبری، موضوعات و مقالات را دنبال کنید.

قیمت طراحی اپلیکیشن در آراکد رابطه مستقیمی با نوع پروژه شما دارد،اما همواره در تلاشیم تا طراحی اپلیکیشن ارزان و با کیفیتی را به شما ارائه دهیم. هزینه طراحی اپلیکیشن بر اساس مدت زمان پروژه تعیین می شود. لذا قبل نوشته شدن قرارداد طراحی اپ جزئیات کاملی درباره کسب و کارتان از شما گرفته شده و بر اساس آن مدت زمان انجام طراحی اپلیکیشن تعیین می گردد .

با مشاهده تعرفه قیمت طراحی اپلیکیشن می توانید به صورت تقریبی ، هزینه ساخت اپلیکیشن خود را محاسبه نمایید . در بخش زیر هر یک از موارد گفته شده را با جزییات کامل بررسی و تمامی ملزومات داشتن یک طراحی اپلیکیشن حرفه ای را در هریک بیان می کنیم.

مراحل طراحی اپلیکیشن در آراکد

طراحی اپلیکیشن آراکد

مشاوره اولیه

ارائه طرح اولیه توسط شما و مشاوره اولیه ساخت اپلیکیشن و قیمت گذاری اولیه طراحی اپلیکیشن

بررسی دقیق

تمامی ابعاد سفارش طراحی اپلیکیشن جهت تعیین قیمت ساخت اپلیکیشن بررسی می گردد.

ارائه طرح اولیه

پروپوزال طراحی اپلیکیشن ارائه می گردد تا قیمت طراحی اپلیکیشن و زمان مشخص شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر خواهد شد؟

برای انجام طراحی اپلیکیشن و مشخص شدن قیمت طراحی اپ، آراکد روش های مختلفی را ارائه می دهد، از طراحی اپلیکیشن ارزان تا طراحی اپلیکیشن اختصاصی و راه اندازی صفر تا صد استارتاپ،همه این موارد تماما توسط آراکد اجرا و پشتیبانی می شود.طراحی اپلیکیشن های خاص منظوره و دست اول دارای هزینه بالاتری به نسبت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی دارد.

قیمت طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی اپلیکیشن در آراکد

50میلیون

اپلیکیشن فروشگاهی پایه ( تک فروشنده)

اپلیکیشن استاندارد فروشگاهی با پنل مدیریت تحت وب با قابلیت فروش و دسته بندی اجناس و همسان سازی اطلاعات با حسابداری و وبسایت فروشگاهی

90میلیون

اپلیکیشن فروشگاهی  ( چند فروشنده)

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی چند فروشنده مانند دیجیکالا و ترب و ... که علاوه بر شما، کاربران دیگر نیز بتوانند محصولات خود را در پلتفرم شما به فروش بگذارند

تماس

اپلیکشن با ایده جدید

برای ساخت ایده های جدید شما که شامل خدمات عمومی طراحی اپلیکیشن آراکد نمی باشد نیاز به مشاوره تلفنی و تخمین قیمت و زمان اجرای ساخت اپلیکیشن می باشد.

تماس

اتوماسیون

طراحی اپلیکیشن اتوماسیون برای انبار داری ، اتصال به حسابداری، ثبت فاکتور، اسکن بارکد محصولات و ... به صورت حرفه ای در آراکد پیاده سازی و اجرا می گردد.

تمامی خدمات طراحی اپلیکیشن دارای پشتیبانی و ضمانت انجام کار در طول دوره گارانتی می باشد. در مدت زمان پشتیبانی تمامی تغییرات و آموزش ها به صورت رایگان انجام می شود. بعد از تحویل تمام پروژه های طراحی اپلیکیشن ، فیلم آموزشی کار با بخش های مختلف پروژه در اختیار شما قرار می گیرد.تمامی اپلیکیشن های طراحی شده دارای پنل مدیریت تحت وب می باشند و شما میتوانید به راحتی محتوای اپلیکیشن خود را از طریق آن مدیریت کنید.

مزایای طراحی اپلیکیشن آراکد

طراحی اپلیکیشن آراکد و مزایای آن

01

طراحی زیبا و استاندارد

در کلیه خدمات ساخت اپلیکیشن از اصول UI/UX استاندارد  استفاده می شود و متخصصان گرافیک مجموعه، از تصاویر غیر تکراری استفاده می کنند.

02

کدنویسی استاندارد

تمامی اپلیکیشن های طراحی شده با روش های استاندارد و بهینه کدنویسی می شوند و نتیجه کار سرعت بالای اپلیکیشن های آراکد می باشد.

03

پشتیبانی حرفه ای

ما اپلیکیشن شما را به صورت حرفه ای بعد از اتمام طراحی اپ پشتیبانی میکنیم تا با رشد کسب و کار شما و موفقیت شما،نمونه کاری فعال و موفق داشته باشیم.

مشاوره رایگان و استعلام هزینه

برای تخمین هزینه و مدت زمان اجرای پروژه با ما تماس بگیرید.