خدمات طراحی سایت آراکد

یکی از خدمات برتر آراکد، طراحی سایت می باشد، برای درک بهتر این موضوع بهتر است بدانیم طراحی سایت چیست و چگونه میتوان طراحی وبسایت ایده آلی داشته باشیم. به صورت کلی به فرایند ساخت یک رابط کاربری در یک بستر اینترنتی، طراحی سایت گفته می شود. طراحی وب به عملیات ساخت و چیدمان صفحات گرافیکی گفته می شود که با هدف ارائه محتوا به مخاطب  ساخته و ایجاد میگردد.

طراحی سایت از نظر تکنولوژی در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرد، به عنوان مثال طراحی سایت با وردپرس،طراحی سایت بدون کدنویسی، طراحی سایت کدنویسی و ...قرار میگیرند. یک طراحی وبسایت میتواند از نظر موضوع نیز به دسته بندی های مختلفی همچون طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری  و وبلاگ و ... تقسیم شود.

قیمت طراحی سایت یکی از وجه تمایزهای بین شرکت های طراحی سایت می باشد، آراکد همواره در تلاش است تا با بهبود روش های طراحی سایت و افزایش سرعت انجام پروژه طراحی سایت ، قیمت طراحی سایت را کاهش دهد . هزینه طراحی سایت بر اساس مدت زمان پروژه تعیین می شود. لذا قبل نوشته شدن قرارداد طراحی سایت جزئیات کاملی درباره وب سایت از شما گرفته شده و بر اساس آن مدت زمان انجام طراحی وب سایت تعیین می گردد . با مشاهده تعرفه قیمت طراحی وب سایت می توانید به صورت تقریبی ، هزینه طراحی سایت خود را محاسبه نمایید .

 در بخش زیر هر یک از موارد گفته شده را با جزییات کامل بررسی و تمامی ملزومات داشتن یک طراحی سایت  حرفه ای را در هریک بیان می کنیم.

طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

طراحی سایت آراکد

مشاوره اولیه

ارائه طرح اولیه توسط شما و مشاوره اولیه ساخت سایت و قیمت گذاری اولیه طراحی وب سایت

بررسی دقیق

تمامی ابعاد سفارش طراحی سایت جهت تعیین قیمت طراحی سایت بررسی و آنالیز می گردد.

ارائه طرح اولیه

پروپوزال طراحی سایت به شما ارائه می گردد تا قیمت طراحی سایت و زمان مشخص شود.

هزینه طراحی وب سایت چقدر خواهد شد؟

برای انجام طراحی وب سایت و مشخص شدن قیمت طراحی سایت، آراکد روش های مختلفی را ارائه می دهد، از طراحی سایت ارزان تا طراحی سایت اختصاصی و کد نویسی، تماما توسط آراکد اجرا و پشتیبانی می شود.طراحی سایت اختصاصی دارای هزینه بالاتری به نسبت استفاده از یک سیستم سایت ساز مانند وردپرس در طراحی سایت دارد.

قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت در آراکد

12میلیون

طراحی سایت وردپرس

مناسب برای سایت های شرکتی سایت های شخصی و سایت های فروشگاهی سبک

18میلیون

وردپرس اختصاصی

طراحی اختصاصی،بستر چند زبانه، تولید محتوای نمونه و طراحی شده، فیلم آموزشی

کدنویسی اختصاصی

این مدل از طراحی سایت ، در ابتدا جزئیات بررسی می شوند و بر اساس زمانبندی و جلسات مشاوره با شما، قیمت و زمانبندی مشخص می شود.

65میلیون

فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا کد نویسی شده و قابلیت اتصال به اپلیکیشن در آینده

تمامی خدمات طراحی سایت دارای پشتیبانی و ضمانت انجام کار در طول دوره گارانتی می باشد. در مدت زمان پشتیبانی تمامی تغییرات و آموزش ها به صورت رایگان انجام می شود. بعد از تحویل تمام پروژه های طراحی سایت، فیلم آموزشی کار با بخش های مختلف پروژه در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای طراحی سایت آراکد

طراحی سایت آراکد و مزایای آن

01

طراحی زیبا و استاندارد

در کلیه خدمات طراحی سایت از اصول UI/UX استاندارد  استفاده می شود و متخصصان گرافیک مجموعه، از تصاویر غیر تکراری استفاده می کنند.

02

رعایت اصول سئو

کلیه اصول سئو در ساخت سایت شما رعایت می شود و اگر در آینده بخواهید خدمات سئو سایت را انجا دهید|، با خیال راحت و بدون تغییرات این کار انجام می شود.

03

پشتیبانی حرفه ای

ما وبسایت شما را به صورت حرفه ای بعد از اتمام طراحی وب پشتیبانی میکنیم تا با رشد کسب و کار شما و موفقیت شما،نمونه کاری فعال و موفق داشته باشیم.

مشاوره رایگان و استعلام هزینه

برای تخمین هزینه و مدت زمان اجرای پروژه با ما تماس بگیرید.