طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز یکی از خدمات اصلی گروه برنامه نویسی آراکد می باشد. اگر در شهر شیراز زندگی می کنید و نیاز به داشتن یک طراحی سایت در شیراز را دارید، آراکد با استفاده از برترین روش های ساخت سایت در شیراز ، خدمات ساخت وبسایت را انجام می دهد.اگر بخواهیم ویژگی های طراحی سایت شیراز آراکد را به شما بگوییم میتوانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

  • طراحی سایت در شیراز با قیمت های مناسب و زمان تحویل کم
  • طراحی سایت در شیراز با پشتیبانی رایگان یکساله و بلند مدت
  • طراحی سایت در شیراز با پرداخت چند مرحله ای و اقساطی
  • طراحی سایت در شیراز توسط وردپرس یا طراحی کدنویسی و اختصاصی

درصورتیکه قصد راه اندازی و طراحی سایت در شهر شیراز را دارید، بهتر است که در انتخاب پیمانکار و مجموعه ای که قرار است کار طراحی سایت شما را انجام دهند دقت بسیار زیادی را انجام دهید.ما به شما کمک میکنیم تا با مجموعه ای از دانش ها و سوابق بالای ده سال در زمینه طراحی سایت در شیراز،کسب و کار آنلاین شما را به بهترین شکل ممکن ، به شما تحویل دهیم.

 خدمات طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز یکی از پرطرفدارترین خدمات گروه طراحی سایت می باشد، شهر شیراز به دلیل کلان شهر بودن و جمعیت بالای آن ،پتانسیل وجود وبسایت های اینترنتی و خدمات طراحی سایت در شیراز را به وجود آورده است و شما با داشتن یک طراحی سایت مناسب به راحتی میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و به راحتی سهم خوبی را از بازار هدف خود به دست بیاورید. بهتر است با استفاده از یک مرکز طراحی سایت شیراز که سوابق اجرایی و عملیاتی بسیار زیادی دارد، کسب و کار خود را شروع نمایید.

آراکد خدمات طراحی سایت در شیراز را به صورت کاملا آنلاین انجام میدهد، خدمات طراحی سایت شیراز آراکد، شامل مشاوره تلفنی و اولیه در مورد نوع طراحی سایت،قیمت دهی و زمانبندی پروژه طراحی سایت، تکمیل فرم قرارداد طراحی سایت و درنهایت ارسال قرارداد به کارفرما و شروع فرایند طراحی سایت در شیراز می باشد.

طراحی سایت شیراز  یکی از خدمات اصلی طراحی سایت آراکد در شیراز می باشد .طراحی سایت شیراز در دو دسته طراحی سایت پایه ( طراحی سایت با زبان برنامه نویسی) و طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه سازها ( طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و سایر فروشگاه سازها) انجام می شود. آراکد با داشتن تیم فنی حرفه ای توانسته است نمونه کارهای متنوع و کاربردی را در زمینه طراحی سایت اجرا و پشتیبانی نماید.

قیمت طراحی سایت در شیراز

قیمت دقیق یک سفارش طراحی سایت در شیراز به عوامل زیادی بستگی دارد و برای تخمین قیمت طراحی وبسایت در شیراز در ابتدا باید سایت درخواستی شما در دسته بندی های مختلف طراحی سایت قرار بگیرد.

قیمت طراحی سایت در شیراز یکی از وجه تمایزهای بین شرکت های طراحی سایت در شیراز می باشد، آراکد همواره در تلاش است تا با بهبود روش های طراحی سایت و افزایش سرعت انجام پروژه طراحی سایت ، قیمت طراحی سایت را در شیراز کاهش دهد .

هزینه طراحی سایت در شیراز بر اساس مدت زمان پروژه تعیین می شود. لذا قبل نوشته شدن قرارداد طراحی سایت جزئیات کاملی درباره وب سایت از شما گرفته شده و بر اساس آن مدت زمان انجام طراحی وب سایت تعیین می گردد . با مشاهده تعرفه قیمت طراحی وب سایت در آراکد می توانید به صورت تقریبی ، هزینه طراحی سایت خود را محاسبه نمایید .

به عنوان مثال قیمت طراحی سایت در شیراز در سال 1402 در آراکد به شرح زیر می باشد.

  • طراحی سایت کدنویسی در شیراز : سایت های کد نویسی شده به زبان php و با فریمورک لاراول یا کدایگنایتر به شما تحویل داده می شوند. طراحی سایت فروشگاهی کدنویسی حداقل با قیمت 35میلیون تومان و طراحی سایت شرکتی کدنویسی حداقل با قیمت 25 میلیون تومان قابل انجام میباشد.
  • طراحی سایت وردپرس شرکتی در شیراز : سایت های وردپرس در گروه طراحی سایت شیراز آرکد در صورتیکه که در دسته بندی طراحی سایت شرکتی در شیراز قرار بگیرند با حداقل هزینه 8 میلیون تومان و حداکثر هزینه 12 میلیون تومان قابل انجام می باشند.
  • طراحی سایت فروشگاهی وردپرس در شیراز : سایت های فروشگاهی وردپرس با حداقل هزینه 10 میلیون تومان و حداکثر هزینه 15 میلیون تومان به عنوان خدمات طراحی سایت فروشگاهی در شیراز ،توسط آراکد انجام میگیرد.

طراحی سایت در شیراز

بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز

برای پیدا کردن این سوال که بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز کیست ابتدا باید نمونه کار های شرکت طراحی سایت در شیراز را مشاهده کنید  و کیفیت طراحی و عملکرد وبسایت های نمونه را بررسی نمایید. برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز سوالات زیر را از خود بپرسید و جواب مناسب را پیدا کنید.

هزینه طراحی سایت در شیراز چقدر می باشد ؟

برای پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت در شیراز، هزینه انجام خدمات طراحی سایت میتواند یک فاکتور مناسب برای تشخیص و یافتن بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز باشد.توجه داشته باشید در جستجوی خود ممکن است شرکت هایی با قیمت بسیار پایین و شرکت هایی با قیمت های بسیار بالا پیدا کنید. اما به صورت میانگین ، با در نظر گرفتن میانگین اعداد، میتوان نتیجه گیری کرد. به صورت کلی شرکت هایی که هزینه پایین برای طراحی سایت در شیراز ارائه میدهند ممکن است به شما کارهای آماده و از پیش نوشته شده بفروشند و در آینده امکان تغییرات در طراحی سایت خود نداشته باشید.

هزینه طراحی وبسایت به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی طرح، تعداد صفحات، امکانات و نیازهای وبسایت بستگی دارد. برای دقیق‌ترین اطلاعات، بهتر است با یک توسعه‌دهنده یا شرکت طراحی وبسایت در ارتباط باشید و نیازها و توقعات خود را با آنها مطرح کنید و بعد از تصمیم گیری نهایی برای انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز،خواسته خود را به ترتیب اولویت و در چند فاز اجرا نمایید.

پشتیبانی طراحی سایت در شیراز چه مدت می باشد ؟

یک وبسایت همانند تمامی نرم افزار ها نیازمند دوره پشتیبانی می باشد، شرکت های طراحی سایت هم بعد از اجرای خدمات طراحی سایت باید سایت شما را پشتیبانی نمایند. مدت زمان پشتیبانی خدمات طراحی سایت در شیراز، یک فاکتور مهم دیگر در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز می باشد. به صورت میانگین یک وبسایت وردپرس به حداقل 6 ماه پشتیبانی رایگان و یک سایت کدنویسی به 12 ماه پشتیبانی رایگان نیاز دارند، لذا بهتر است در انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید.

ریسپانسیو بودن طراحی سایت در شیراز

ریسپانسیو بودن به معنای تغییر وضعیت طراحی سایت در حالت موبایل می باشد.طراحی سایت ریسپانسیو به معنای ایجاد وبسایت‌هایی است که طرح و محتوای آن‌ها بر اساس دستگاه یا اندازه صفحه‌نمایشی که در آن مشاهده می‌شوند، تطبیق می‌یابد. این امر باعث می‌شود که وبسایت به خوبی در انواع دستگاه‌ها مانند کامپیوترهای رومیزی، لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و تلفن‌های همراه نمایش داده شود.

با طراحی ریسپانسیو، عناصر وبسایت از جمله متن، تصاویر و منوهای ناوبری بهینه‌سازی می‌شوند تا تجربه مشاهده و استفاده بهینه را برای کاربران فراهم کنند. طرح صفحه ممکن است تغییر کند، ستون‌ها ممکن است روی هم قرار بگیرند و اندازه فونت‌ها برای سازگاری با اندازه صفحه تنظیم شود. این امر بهبود میزان جذب کاربران، کاهش نرخ خروج و افزایش رضایت کلی کاربران را تسهیل می‌کند.

طراحی ریسپانسیو در منظر امروزی دنیای دیجیتال بسیار حائز اهمیت است، زیرا تعداد بیشتری از افراد از طریق دستگاه‌های همراه به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند. این امر بهبود درگیری کاربران، کاهش نرخ خروج و بهبود کلی رضایت کاربران را به همراه دارد. پس از دیدن نمونه کارهای شرکت طراحی سایت در شیراز، آن ها را یک بار در موبایل مشاهده نمایید.

طراحی سایت در شیراز

 

مراحل درخواست و انجام طراحی سایت در شیراز

اگر قصد راه اندازی سایت و ثبت سفارش آنلاین طراحی سایت در شیراز را دارید در ابتدا باید جزئیاتی از موضوع کار خود را به صورت مکتوب و مستند در آورده ( اولویت اول) و در صورت عدم امکان تهیه مستندات، با شماره گیری شماره های مندرج در سایت و مشاوره آنلاین مرحله اولیه از طراحی سایت در شیراز به عنوان امکان سنجی را پشت سر بگذارید.

بعد از مرحله امکان سنجی کارشناسان مرتبط با طراحی سایت شیراز، یه شما روش کار ( طراحی سایت کدنویسی یا وردپرسی) را ارائه می دهند و با زمان بندی و حدود قیمت به مرحله عقد قرار داد می روید.

با مشخص شدن قیمت و زمان قرارداد و ارائه پیش قرارداد طراحی سایت در شیراز ، کارفرما  و پیمانکار با داشتن دونسخه از قرارداد و امضای آن، کار خود را شروع میکنند.

اگر هنوز هم برای شما هم سوال باشد که چگونه اقدام به ثبت طراحی کنیم و یا مراحل درخواست یک طراحی سایت  اصولی و تخصصی به چه شکل است؟ به شما خواهیم گفت که چگونه در خواست خود را ثبت و وب سایت خود را دریافت کنید.

همواره یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام مشاوره از شما پرسیده خواهد شد در مورد نوع سایت و خدماتی است که در سایت خود قرار است انجام دهید، پس بهتر از قبل از هر چیز، و تماس با طراحی سایت در شیراز،درخواست خود را خلاصه برداری کرده و به مشاوران ما اطلاع دهید.

ویژگی های یک وبسایت میتواند شامل نوع وب سایت،  تعداد و نوع صفحات مد نظر در وب سایت، ویژگی های  خاصی که در سایت می باشد یا نمونه سایت های دیگر که مشاوران و کارشناسان مجموعه میتوانند برای تخمین زمان طراحی سایت و هزینه طراحی سایت به آن مراجعه نمایند و پس از مشخص شدن ویژگی ها، بهترین حالت از طراحی سایت به شما پیشنهاد داده می شود.

فراموش نکنید در یک پروسه طراحی سایت، عامل تاثیر گذار در زمان و قیمت مواردی است که کارفرما از مجری طراحی سایت میخواد، پس قبل از سفارش ساخت سایت در شیراز، تمامی موارد مد نظر خود را مشخص نمایید.

 

طراحی سایت در شیراز با کم ترین هزینه

با دانش و تجربه بالای ده سال گروه برنامه نویسی آراکد، توانسته ایم مدت زمان طراحی سایت در شیراز را کاهش دهیم و متناسب با آن ، قیمت طراحی سایت در شیراز را در ارزان ترین شکل ممکن قرار دهیم. در صورتیکه بخواهید در گروه اقتصادی و ارزان سایت خود را راه اندازی کنید، کار را به آراکد بسپارید.

 

طراحی سایت شیراز

ویژگی های طراحی سایت در شیراز

اگر بخواهیم از ویژگی های طراحی سایت در شیراز که توسط آراکد انجام می شود بگوییم،آن را در سه گروه زیر تقسیم مینماییم

 تعهد به انجام و تحویل کار در زمان اعلام شده طراحی سایت در شیراز

ما در ابتدا به خوبی نیازهای شما را در ساخت سایت در شیراز بررسی می نماییم و بعد از آن با استفاده از دانش و تجربه زمان و هزینه دقیقی از کار را به شما پیشنهاد می دهیم.

تضمین مناسب ترین قیمت طراحی سایت در شیراز

ما به شما ضمانت میدهیم که هزینه طراحی سایت در شیراز به نسبت سایر رقبا به دلیل استفاده از تکنولوژی های بروز، بسایر مناسب تر و ارزان تر است و شما با پرداخت هزینه کم طراحی سایت ، یک سایت بسیار با کیفیت را تحویل میگیرید.

پشتیبانی رایگان یکساله برای تمامی مشتریان طراحی سایت در شیراز

مانند تمامی خدمات ما در آراکد، طراحی سایت در شیراز هم شامل پشتیبانی رایگان یکساله می باشد، چه برای گروه طراحی سایت وردپرس ارزان و چه برای طراحی سایت تخصصی و کدنویسی ، بدون در نظر گرفتن به هزینه دریافتی از مشتری، بهترین کار و بهترین پشتیبانی را به خدمات طراحی سایت در شیراز ارائه می دهیم.

چطور بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز را پیدا کنم؟

راه های مختلفی برای رسیدن به جواب این سوال وجود دارد اما درست ترین جواب برای پیداکردن بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز چه می باشد ؟

ممکن است شما در ابتدا بعد از جستجو از طریق گوگل و درج عبارت های پرکاربرد نظیر طراحی سایت در شیراز ، بهترین طراحی سایت شیراز ، ساخت سایت در شیراز و یا جستجوی کلماتی مانند ارزان و مناسب در انتهای آن، در انتظار یافتن بهترین گزینه موجود برای خود باشید.

لازم است بدانید لینک اول گوگل بودن هیچ ارتباطی با تضمین کیفیت و قیمت و دانش تیم برنامه نویسی و طراحی سایت که قرار است کار شما را انجام دهد ندارد، در آینده خواهید توانست با انجام خدمات سئو سایت در شیراز به راحتی میتوانید شما هم در صفحه اول گوگل قراربگیرید.

بهترین طراح سایت در شیراز

بهترین راه برای پیداکردن شرکت طراحی سایت در شیراز، مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت طراحی سایت می باشد. بهتر است بعد از جستجو با مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ، کیفیت انجام کار را مشاهده نمایید.

از نظر گرافیک و زیبایی ، نمونه کارها مشخص میکنند که طراحی سایت مورد نظر شما توسط این شرکت قابل انجام است یا خیر… ، همچنین شما میتوانید از طریق تماس با سایت هایی که شرکت طراحی سایت مدنظر شما طراحی کرده است، از عملکرد ، تعهد و کیفیت کار استعلام بگیرید.

پروسه طراحی سایت شیراز چقدر زمان می‌برد؟

برای اینکه بدانیم پروسه طراحی سایت در شیراز چقدر زمان می برد، باید طراحی سایت را به دسته بندی های مختلفب تقسیم نماییم. در ادامه تخمین زمانی تقریبی از زمان طراحی سایت در شیراز به شما داده خواهد شد.

برای طراحی سایت با وردپرس در شیراز اگر سایت شرکتی باشد زمان حداقلی 3 روزه تا نهایت 14 روز بسته به اختصاصی بودن و آماده بودن کار میتوان در نظر گرفت.

برای ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس در شیراز از 5 روز الی 20 روز بسته به امکانات سایت فروشگاهی شما ،زمان در نظر گرفته می شود. برای  اطلاع بیشتر از روند طراحی سایت فروشگاهی بر روی لینک  طراحی سایت فروشگاهی در شیراز  کلیک نمایید.

اما در سایت های کدنویسی برخلاف سایت های وردپرسی، زمان وابسته به درخواست و پروپوزال طراحی سایت کارفرما می باشد. به صورت معمول یک سایت کدنویسی شرکتی به زمان 25 روز و یک سایت فروشگاهی کدنویسی تا 60 روز زمان جهت طراحی ، تست و پیاده سازی نیاز دارد.

آیا برای داشتن یک وب سایت باید هزینه خیلی زیادی کرد ؟

آیا امکان مراجعه حضوری جهت مشاوره و ثبت سفارش با تیم آراکد طراحی سایت در شیراز وجود دارد ؟

با توجه به ماهیت آنلاین خدمات طراحی سایت، بهتر است کلیه عملیات مشاوره و جمع آوری پروپوزال و درخواست کارفرما برای طراحی سایت در شیراز به صورت آنلاین انجام شود و فقط جهت اخذ قرارداد، با مراجعه حضوری پیمانکاران، قرارداد امضا می گردد.

 

مجید پرانAuthor posts

Avatar for مجید پران

بهترین خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل را از آراکد بخواهید

هنوز دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *